Ścianka wspinaczkowa

To prywatny obiekt do treningów własnych.

Ściana składa się z:

Bulderownia: 3 połączone ze sobą ściany 3,5m wysokie z sufitem i gąbką na podłodze.

Ściany do wspinania: drogi w pionie, lekko przewieszone z pochyłą ścianą w połowie i okapami. U podstawy ponad 6m łamana na 3 ściany. Wysokie na 7.5m., poprowadzone drogi o różnym stopniu trudności…

Ściana przewieszona z długością ok. 8 metrów – cała droga w dużym przewieszeniu
Pomieszczenie dogrzane i wyposażone w sprzęt.

Treningi – uwaga zmiana ze środy na czwartki g.19.30

Od 6 stycznia rozpoczynam trzymiesięczny trening sportowy dla zaawansowanych i zupełnych laików. Jeśli ktoś chce się dołączyć zapraszam, wcześniej proszę o kontakt.

W ramach treningu chcę popracować początkowo nad cechami motorycznymi: zwinnością, wytrzymałością, szybkością. W trzecim miesiącu także nad siłą. Poza tym technika wspinania i jak robić trening wspinaczkowy bez ściany, trochę o żywieniu 🙂

Trening jest nieodpłatny, gdyż jest on w ramach mojego treningu osobistego.

Wystawiam puszkę na amortyzację sprzętu, gazu w kuchni, prądu i ogrzewania – jak ktoś może.

Szkolenia

Mogą odbywać się u mnie na ścianie, bądź też w jakimkolwiek innym obiekcie wspinaczkowym na terenie Polski i Irlandii.

ABC wspinania na wędkę: Zasady bezpieczeństwa, nauka asekuracji, podstawowe zasady wspinania, zjazdy, opuszczanie, odpadanie, podstawowe węzły (daje możliwość bezpiecznego wspinania się na wędkę na ściankach wspinaczkowych). Zajęcia trwają ok. 2 do 3g.

ABC wspinania z dołem: Wymagane wcześniej ABC wspinania na wędkę. Zasady bezpieczeństwa, nauka asekuracji z dołem, odpadanie, wpinanie ekspresów, przepinanie się w stanowisku u góry. Kilka słów o rodzajach lin. Zajęcia trwają ok. 3g.